לוגו שלטים פלוס

אודות

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

אודות

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שילוט חיצוני ופנימי לפי דרישה התקנות בכל חלקי הארץ אחריות לכל שלט

חברת שלטים פלוס מתמחה בייצור והתאמת שלטים לעסקים, מרכזי קניות, מוסדות וחברות ממשלתיות.

החברה הוקמה בשנת 2005 עם חשיבה קדימה. כבר מתחילת הדרך הבנו עד כמה חשובה החדשנות הטכנולוגית לייצור שלטים באיכות גבוהה ובמהירות. לאורך השנים שיפרנו את התהליכים, רכשנו מכונות חדשות, צברנו ידע וניסיון שאין שני לו כשכל הזמן שמרנו על רמת שירות גבוהה ומתן יחס אישי.

היום אנחנו שמחים להעניק לכל חברה ועסק פתרונות שילוט בהתאמה אישית. אנו קשובים לצרכים של כל אחד מלקוחותינו וזאת כדי להבין לעומק את הצורך ולהעניק מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. לאורך כל העבודה חשוב לנו לשמור על חדשנות, לראות את התמונה הרחבה ולהתאים את המענה באופן אישי.

שלטים פלוס
שלטים פלוס

בכל מקום – לכל צורך

שלטים פלוס נותנת מענה ללקוחות בתחומים שונים. אנו מבצעים שלטי חוץ ופנים, שלטים מוארים, שלטים המודפסים על זכוכית, אותיות תלת ממד לשלטים ועוד, ללקוחות מכל רחבי הארץ. כל לקוח שפונה אלינו הוא יחיד ומיוחד. כל צורך הוא אישי והמטרה שלנו היא להבין איך נוכל לספק את המענה הטוב ביותר בזמן הנדרש ובאיכות הגבוהה ביותר. התוצאה תמיד מרשימה.

כל חברה יודעת שהיא זקוקה לנותני שירות מעולים (כי טוב זה פשוט לא מספיק). אנו מביאים איתנו הקשבה ללקוח, ניתוח והבנת הצורך ופתרונות טכנולוגיים באמצעותם אנו משדרגים את הנראות העסקית. בין הפרויקטים שאנו מתגאים בהם אפשר לראות שלטים מוארים קטנים וגדולים, שלטי פח ואלומיניום וקירות ממותגים עוצמתיים.

חדשנות, מקצועיות והתאמה אישית

ברגע שגרמנו ללקוחות שלנו להרגיש בבית, אנחנו יודעים שנתנו את השירות שרצינו לתת. כל עסק וכל בעל תפקיד בחברה צריך לבצע משימות רבות במהלך היום. עיצוב שלטים, בחירת חומרים והתקנה, הם לא המשימות היום יומיות שלהם ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

הניסיון שרכשנו לאורך השנים מאפשר לנו לתת לכל לקוח את הפתרון הנכון שמותאם לו. אנחנו חושבים על החומרים המתאימים לכל שלט, על הגודל האידאלי בהתחשב בשטח וממליצים על כיווני העיצוב כך שכל מוצר שיוצא מאיתנו ישדרג את החלל.

שלטים פלוס
שלטים פלוס
אנחנו נעשה הכול על מנת שיראו אותך

אנחנו מומחים ביצירת שלטים ומיתוג מרחבים וקירות. נשמח לחלוק את הידע שצברנו, להציע פתרונות מתקדמים ולהעמיד את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת שיראו אותך, בדיוק כפי שתרצה.

זה הזמן להשאיר פרטים באתר או ליצור איתנו קשר כדי לבצע עבורך את הפרויקט על הצד הטוב ביותר.

שלטים פלוס

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן