לוגו שלטים פלוס

הדפסה על PVC

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

הדפסה על PVC

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שילוט חיצוני ופנימי לפי דרישה התקנות בכל חלקי הארץ אחריות לכל שלט

PVC – פי וי סי הוא אחד החומרים הנפוצים בעולם ההדפסה כשהוא מיושם בדרכים שונות. החומר מתאפיין בתכונות של עמידות גבוהה, נראות שאי אפשר להתעלם ממנה והמחיר שלו נחשב לנמוך יחסית לחלק מהחלופות. הגמישות של הפי וי סי מאפשרת לעבד אותו בקלות והעמידות שלו מאפשרת להציב אותו בפנים ובחוץ.

PVC הוא פוליוויניל כלוריד (נקרא לעתים גם ויניל). חומר בעל גמישות גבוהה, משקל נמוך ועמידות רבה. החומר משמש לשלטי פרסום אשר יכולים להגיע בגדלים שונים, בעובי משתנה ובגימור מבריק או מט, לפי הצורך. בשלטים פלוס אנחנו בוחרים לכל משימה את החומר המתאים ונשמח לשמוע על הצרכים שלך כדי להציע את הפתרון והיישום הטובים ביותר.

הדפסה על PVC

על מנת להדפיס על PVC אנו משתמשים בטכנולוגיית UV. טכנולוגיה זו היא אחת המתקדמות שישנן והיא מאפשרת להדפיס באופן ישיר על החומר, בלי להשתמש בחומרים נוספים וללא הדבקה. הטכנולוגיה מביאה איתה יתרונות רבים כאשר החומר נחתך לגודל הרצוי, הצבע עובר הליך של ייבוש מהיר כך שאפשר להשתמש בתוצר מיד לאחר סיום ההדפסה.

ה- PVC יכול להיות בעובי של 3 מ״מ ולהגיע עד לעובי של 20 מ״מ. החומר הדק משמש לשילוט והעבה משמש לרוב ליישומי חיתוך ואובייקטיבים שונים בתלת ממד כמו ליצירת לוגו לקיר. האפשרויות רבות ואפשר לראות את שלטי בטיחות, מתקני תצוגה מתקפלים, לוגו תלת ממד ומוצרים נוספים מ- PVC.

היתרונות של הדפסה על PVC

הדפסה על PVC יכולה להשיג מגוון מטרות. החומר מתאים ליישומי פנים וחוץ, הוא עמיד במים ולכן אין צורך לחשוש מחשיפה לגשם. את ההדפסה אפשר לבצע במידות משתנות על פי דרישה וליהנות מהיתרונות הרבים של החומר ובניהם:

  • עמידות – השלט עמיד בטווח הארוך ולאורך כל התקופה נשמרים הצבעים וחדות ההדפסה.
  • גימור – הגימור יכול להיות מבריק או מט, בהתאם לדרישות ולמטרות של השלט.
  • נוחות – קל לעבד את ה-PVC ולבצע התאמות אישיות מבחינת גודל, צבע וחיתוך.
  • עלות – בהשוואה לאיכות המתקבלת, העלות של ההדפסה נחשבת לנמוכה למדי.

הדפסה עם שלטים פלוס

בשלטים פלוס אנו מבצעים הדפסת UV על PVC. לאורך השנים דאגנו להיות בקדמת הטכנולוגיה וזאת כדי להפוך את כל בקשה לשלט שמניע אנשים. זה הזמן שלך ליצור קשר, לספר לנו על הפרויקט שלך ולתת לנו להפוך אותו למציאות.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן