לוגו שלטים פלוס

שלטים למשרד

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שלטים למשרד

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שילוט חיצוני ופנימי לפי דרישה התקנות בכל חלקי הארץ אחריות לכל שלט

יצירת קשר להצעת מחיר לשילוט

  מגוון פתרונות שילוט למשרד, למיתוג והכוונה

  שילוט משרדים בתקציבים שונים בהתאמה אישית לפי אופי החדר או דרישת המעצב.

  אפשרויות שלטי משרדים:
  שלטי זכוכית בהדפסה או הדבקה, לוגואים וסמלים בתלת מימד אפשרות מוארים. שילוט דלתות זכוכית, מיתוג קירות במדבקות מודפסות. שלטי ויסטה מעוצבים.

  חברת שלטים פלוס עוסקת שנים רבות בשילוט משרדים. פנו אלנו היום לקבלת ייעוץ עבור שילוט המשרד שלכם. לנו אופציות רבות לשילוט המותאמות לכל משרד, חדר, לובי, מסדרון.

  שלט-זכוכית-למשרד

  שלטים מזכוכית למשרד: האופציות

  שלטי משרד מזכוכית מעניקים מראה יוקרתי ומשמשים למיתוג והכוונה. האופציות רבות ומאפשרות התאמה לאופי החדר או המעצב. זכוכית מגיעה במספר סגנונות הכוללים: זכוכית שקופה אוקסיד ללא גוון, זכוכית בגוון ירוק, או זכוכית מותזת חול.

  איזה זכוכית מתאימה לשלט שלי? 

  בחירת הזכוכית נעשית בהתאם לסגנון השילוט. זכוכית שקופה מאפשרת הדבקת מדבקה אחורית ואינה ניתנת לקילוף או הסרה. מיועד למניעת ונדליזים.

  זכוכית חלבית או מותזת חול מאפשרת מראה יוקרתי ניתנת להדפסה אחורית או הדבקה קדמית ומבליטה את הלוגו בגלל הקונטרסטיות של גוון הזכוכית.

  זכוכית בגוון ירוק עניין של טעם לפי בחירה אישית.

  מידע נוסף של שלטי משרד מזכוכית: את הזכוכית ניתן להתקין בהרחקה מהקיר באמצעות ברגי הרחקה (ספייסרים) ברגים אלו מעניקים מראה מרחף לזכוכית במקום התקנה ישירה. ניתן לבחור במספר דוגמאות לברגים ניקל, זהב, כסף מוברש. ניתן לבחור את גובה הבורג.

  שלטי ויסטה - שילוט מודולארי

  שלטי ויסטה – שילוט מודולארי

  שילוט מודולארי פרופילי אלומיניום מעוצבים לשלטי משרדים. פרופיל קמור (מעוגל), אפשרות חיבור מספר פנלים ליצירת שלט הכולל הפרדה בשמות המשרדים, החדרים והקומות.

  שינוי פרטים בקלות רבה

  אפשרות החלפת שמות או גרפיקה בקלות רבה בפנלים המעוצבים. שילוט מעוצב עמיד לשנים רבות מותאם לאופי החדר, המשרד, הקומה. ניתן להשיג בגוונים שונים ולפי כמות הפנלים הדרושה לשלט.

   

  מחיר שלטי משרד

  תוכלו לקבל הצעת מחיר לשילוט מלאו את הפרטים בטופס המצורף.

   

  הדבקת דלת זכוכית

  עיצוב ושילוט דלתות משרד

  דלתות משרד מעוצבות מותאמות לאופי החדר הפרוזדור והלובי. בהתאמה אישית. מדבקות דמוי התזת חול בעיצובים שונים, כולל שם המשרד או הלוגו.

  דלת משרד מעוצבת ומראה ייחודי

  כחלק מעיצוב המשרד והקפדה על הפרטים, גם דלת המשרד יכולה להיות פריט עיצובי המשדרג את מראה המשרד. פנו אלנו לקבלת הדמיה לדלת שלכם.

   

  שיחה עם נציג

  ×

  שיחת ווטסאפ

  דילוג לתוכן