לוגו שלטים פלוס

שלטי פח

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שלטי פח

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שילוט חיצוני ופנימי לפי דרישה התקנות בכל חלקי הארץ אחריות לכל שלט

שלטי פח

שלטי אלומיניום – אלוקובונד

שלטי אלומיניום או בשמם המצוי אלוקובונד או בונד/ לקובונד  הינם שלטים מאלומיניום אשר עשוי שלוש שכבות המורכבות מאלומיניום ופוליאוריתן המקשר בניהם.  חומר זה מגיע בדרך כלל בעובי 3 מ״מ.

שלטי לוקובונד הינם שלטים לא מוארים,  מחומר קשיח, עמיד ביותר בתנאי חוץ.

ניתן להדפיס את השילוט הרצוי ישירות על האלוקובונד ואפשרי להדביק עליו אותיות תלת מימד, זוהי חלופה זולה יפה ועמידה ביותר לשלט חוץ כאשר לא צריך תאורה.

אלקובונד- מאפשר לנו לא רק ליצור שלטים יפיפיים ומרשימים, אלא הוא גם מביא איתו יתרונות רבים נוספים שכל עסק רוצה.

היתרונות של אלוקובונד

קל לניקוי ולתחזוקה- מאחר וזהו חומר העשוי מאלומיניום ,האלקובונד לא דורש טיפולים מונעי חלודה וניתן לנקות את השלט בעזרת מים , הגשם לא הורס אותו,

כאשר אנו חושבים על שילוט לטווח ארוך של יותר משבועות ספורים, ההמלצה היא להעדיף את שלטי האלוקובונד.
שלטי אלוקובונד מביאים עמידות ארוכת טווח והם יכולים להיות מוצבים בתנאי חוץ ופנים. גשם ושמש לא משפיעים עליהם והם לא מפתחים קורוזיה בתנאי לחות.

שלטי אלוקובונד נחשבים לפשוטים להתקנה, אפשר להתאים אותם לשטחים שונים כאשר הדבר לא בא על חשבון החוזק שלהם.

אלוקובונד נחשב לחומר עמיד וחזק. תכונות אלו מובילות לכך שאפשר להשתמש בו ביותר מקומות, בפנים ובחוץ וגם כשנראה שיש אתגר סביבתי.

החומר המתאים ביותר לשלט של העסק

ישנה חשיבות לבחירת החומר שישמש את השלט, לשים לב לעיצוב ולחשוב גם על פתרונות עיצוב נכונים. שלט טוב פשוט עושה את העבודה, אלוקובונד מתאים לשלטי הכוונה, שלטים לקבלנים, חנויות באזורי תעשיה שאינן זקוקות לשלט מואר, בנייני משרדים ועוד.

בשלטים פלוס אנחנו מציעים ללקוחותינו פתרונות שילוט מתקדמים כאשר ניתן לבחור בין מגוון חומרים, כולל לוקובונד אך לא רק. בין היתר אנו מבצעים הדפסה על פרספקס, זכוכית, קאפה וחומרים נוספים מרשימים כשלצד החומרים והמכונות המתקדמות אנחנו מציעים גם שירות אישי ומקצועי.

שלטים פלוס – לעבוד עם צוות קשוב ומקצועי

הצוות המקצועי והקשוב שלנו שמח תמיד להביא את היצירתיות כדי להבטיח לכל עסק נראות מרשימה שכיף להתגאות בה. אצלנו תמצאו מגוון רחב של פתרונות לשילוט פנים וחוץ וטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לנו להפוך כל רעיון לשלט מרשים.

אנו מזמינים אתכם: עסקים, מועצות, ארגונים, עמותות ובעלי בתים, ליצור קשר ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו. השאירו פרטים כאן באתר או צרו קשר ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

מוזמנים לפנות אלינו לכל שאלה!

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן