לוגו שלטים פלוס

שלט מואר

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שלט מואר

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שילוט חיצוני ופנימי לפי דרישה התקנות בכל חלקי הארץ אחריות לכל שלט

היתרון של שלט מואר הוא שאפשר לראות אותו מרחוק בשעות החשיכה. אפשר לראות היום שלל שלטים מוארים, כאלו אשר משמשים עסקים וכאלה שמשמשים בתים פרטיים ובנייני דירות. התאורה היא כלי יעיל למשיכת תשומת הלב וניתן להציב אותו בתוך המבנה ובחלק החיצוני שלו.

ישנם מקרים בהם חייבים ליצור שילט מואר כמו שלט ליציאת חירום בתוך המבנה וישנם מקרים בהם כדאי מאד למשוך את תשומת הלב עם שלט מואר. בתכנון וביצוע נכון שלט שכזה ייראה נפלא לא רק בשעות החשיכה אלא לכל אורך היום. התפקיד שלנו בשלטים פלוס הוא ליצור עבורך את הנראות המושלמת.

שלט מואר להשגת מטרות שונות

לשלט המואר יש נוכחות שאי אפשר לפספס. הוא יכול להיות מרשים מאד בשעות החשיכה אך גם מושך בשעות היום. לשלט שימושים פרטיים, עסקיים, ארגוניים ונוספים כאשר אפשר להשיג באמצעותו את המטרות הבאות:

משיכת לקוחות לעסק

אחת המשימות הנפוצות מושגת באמצעות שלט מואר לעסק. בצורה זו אפשר ליידע את העוברים ושבים על כך שהעסק נמצא במקום ולמשוך אותם להיכנס פנימה. ישנה חשיבות רבה לעיצוב כאשר אפשר לבחור בשלט ארגז בצורות שונות ואפשר לבחור בשילוט אותיות בו כל אות חתוכה בנפרד, מובלטת ומוארת בתאורה פנימית.

מיתוג עסקים והעברת מסר

שלט מואר לעסק יכול לספר סיפור ולהפוך את המקום למותג. זה הזמן לצאת מהקופסה ולהכיר את אפשרויות העיצוב כאשר תודות לטכנולוגיה המתקדמת הן בלתי מוגבלות. עסק יכול לא רק לספר על עצמו, הוא יכול להציג את המהות והסגנון שלו כשאפשר להשתמש בארגז צורני, מגוון רחב של צבעים, אותיות תלת מימד וסוגי תאורה שונים.

הניסיון, הידע, היצירתיות והטכנולוגיה שעושים את ההבדל

לכל פרויקט אנחנו, בשלטים פלוס מביאים איתנו ניסיון רב, ידע מקיף בכל הנוגע לשלטים, יצירתיות שכוללת הקשבה והבנת צרכי הלקוח וכמובן, טכנולוגיה מתקדמת. המשימה שלנו היא ליצור נוכחות מרשימה לעסקים, חברות ומבנים פרטיים דרך שילוט מואר ושלל סוגי השלטים שאנחנו מציעים ללקוחותינו.

חשוב לנו להציע לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, ללוות את הפרויקט לאורך כל הדרך, מההתלבטות הראשונית ועד ההתקנה. נשמח לשמוע ממך יותר על הצרכים שלך כשאנחנו במרחק שיחה אחת.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן