לוגו שלטים פלוס

טכנולוגיית הדפסה על זכוכית – הבחירה החדה והאיכותית עבור העסק שלך

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

טכנולוגיית הדפסה על זכוכית – הבחירה החדה והאיכותית עבור העסק שלך

שלטים באיכות גבוהה שילוט עסקים, מרכזי קניות, חברות ממשלתיות

שילוט חיצוני ופנימי לפי דרישה התקנות בכל חלקי הארץ אחריות לכל שלט

הטכנולוגיות השונות להדפסה על זכוכית נעשו פופולריות במיוחד בשנים האחרונות. שיטת ההדפסה מאפשרת רמת גימור גבוהה המשדרגת ברגע את המוצר המקורי, תוך התאמתו לצרכיו הייחודיים של כל עסק ומותג. כחברה המתמחה בפתרונות שילוט למגוון רחב במיוחד של לקוחות עסקיים, ציבוריים ופרטיים, אימצנו בחום את טכנולוגיית ה-UV המאפשרת הדפסה איכותית על זכוכית.

מהי טכנולוגיית UV להדפסה על זכוכית?

למעשה, טכנולוגיית UV מלווה אותנו כבר שנים ארוכות במגוון רחב במיוחד של תחומים – מהטכנולוגיה שמשדרגת את מכשירי החשמל שלנו בבית ועד לתחומי הרפואה האסתטית. הדפסה בטכנולוגיית UV על זכוכית מאפשרת לנו ליהנות מטווח גוונים רחב במיוחד ומאפשרויות הדפסה חדות שיחזיקו מעמד בכל רמה לאורך זמן.

מדוע נדרשת טכנולוגיית UV עבור הדפסה על זכוכית?

כאשר אנו בוחרים במשטח זכוכית – בין אם מדובר בהדפסת שלט עסקי או תמונה – אנו נהנים ממגוון האיכויות שלה כחומר: קשיחות, ברק ויוקרה. אולם, זכוכית אינה מאפשרת תהליך הדפסה סטנדרטי בשל תכונות החומר שלה – היא איננה סופגת.

אז איך זה בעצם עובד?

טכנולוגיית ה-UV להדפסה על זכוכית מאפשרת ייבוש דיו מהיר במיוחד, כמעט על כל משטח. בזכותה, ניתן לקבע את הדיו ללא נזילות, מבלי שיצטרך להיטמע בחומר עצמו. לפני ההדפסה, בוחרים את משטח הזכוכית המתאים והוא עובר ניקוי וחיטוי לפני ההדפסה. לאחר מכן, נמרח חומר מקשר (פריימר), המחבר בין הצבע לזכוכית עצמה – ומדפיסים!

מהן אפשרויות ההדפסה?

בזכות שקיפותה של הזכוכית, אנו יכולים לבצע הדפסה משני צדדיה, כשכל צד מאפשר לנו חוויית צפייה שונה. הדפסה על גבי הצד הקדמי שלה יעניק לתמונה או לשלט מראה מהודר וחדות יוצאת דופן, בעוד הדפסה על הצד האחורי תעניק מראה דרמטי יותר בשל העומק המשתקף כלפי הצופה מבעד לעובי הזכוכית.

כיצד מתקינים שלט או תמונה מזכוכית על הקיר?

מאחר ומדובר בהדפסה ייחודית על חומר בעל משקל, אופן התלייה של השלט או התמונה זקוק לפתרונות ייעודיים שהופכים לחלק בלתי נפרד מעיצוב המוצר. בהזמנת הדפסה על זכוכית, אנו מצמידים לכל הדפסה ספייסרים וברגים תואמים בצבע ניקל, כדי שתתאפשר תלייה מרוחקת מהקיר, לקבלת אפקט הריחוף, שהולם במיוחד הדפסות על זכוכית.

כיצד מייצאים קובץ תמונה עבור הדפסה על זכוכית?

כדי לקבל את התוצאה הרצויה, יש לשמור את קוב ההדפסה המיועד בפורמט JPG או PDF. בנוסף, מומלץ לייצא קובץ לא פחות מ – 4 מגה ברזולוציה שלא יורדת מ- DPI150. את הקבצים שולחים במייל ולא דרך הוואטסאפ, כדי לא לפגום באיכות התמונה.

הדפסה על זכוכית משדרגת את נוכחות העסק שלך

כבר מעל 15 שנים שאנו מלווים אלפי לקוחות בתחום השילוט. בזכות הדפסה איכותית על זכוכית, אנו מאפשרים ללקוח לשדר רובד נוסף של איכות כבר מהמבט הראשון. לכל שאלה נוספת, התייעצות וקבלת הצעת מחיר, אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 077-804-7291, או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן